Hydroakumulatory

Lp.NazwaOznaczenieIlośćj.m.
1Części do zaworu***N2 końcówka do przesterowania10szt.
2Hydroakumulator pęcherzowySB400-2,5A1/212A6-400A3szt.
3Komplet uszczelnień do hydroakumulatora1537 010 130-1001szt.
4Korpus zaworu olejowego SB2.5-5 L /550 BAR1szt.
5Nakrętka kołpakowaDichtkappe 7/8-14UNF C35E35szt.
6Nakrętka mocującaMutter 1-32l*M35x1,5/7/8-14UNF 9SMN28K70szt.
7Nakrętka mocującaNutmutter DIN70852-M 50x1,5-5/ZnpH r544szt.
8Nakrętka rowkowaNutmutter DIN70852-M 55x1,5-5/ZnpH r520szt.
9Nakrętka zabezpieczająca6kt-Mutter ISO10511-M10x1-1.43058szt.
10Nitrogen large bottleSN330B-5AA/112U-330FA4szt.
11Osprzęt do bloku SAB/SAFS 221szt.
12Osprzęt do hydroakumulatoraHRGKS 2 A 167-175/178 H5 ST52szt.
13Osprzęt do hydroakumulatoraHS10816szt.
14Osprzęt do hydroakumulatoraHSL16014szt.
15Osprzęt do hydroakumulatoraO-RING 35X325szt.
16Pęcherz do hydroakumulatora5L*5/8-18UNF/Vg5 NBR20/P460 (kompl3szt.
17Pierścień dystansowyDistanz-RG SB330 2,5-6L45szt.
18Pierścień dystansowyDistanz-Rg SB330-10-50l26szt.
19Pierścień dzielonyGet-Ring 330-2,5-5-2x21szt.
20Pierścień dzielonyGet-Ring 400-0,6+1-1x21szt.
21Pierścień uszczelniający10-50 L POS.2018szt.
22Śruba odpowietrzająca2.5-5L7szt.
23Śruba odpowietrzającaVerschl-Shr *M5 1.410435szt.
24Śruby, nakrętki, podkładkiNakrętka M16-A4 DIN93471szt.
25Tabliczka znamionowaFirmenschild D;E 1L + 2,5L + 5L PA6140szt.
26Talerz zaworuVentilteller 10-50L 1.4873 (X45CrNiW189)1szt.
27Talerz zaworuVentilteller 1-5L 1.487311szt.
28Talerz zaworuVentilteller 1-5L CK45N2szt.
29Tulejka do talerzyka zaworu10-50 1.402112szt.
30Tulejka do talerzyka zaworu2,5-5 1.40214szt.
31UszczelnieniaDichtungssatz NBR*SB330 60-200L1szt.
32Zabezpieczenie zaworu gazowegoSchutzkappe M50x1,534szt.